Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан доріг загального користування державного значення станом на 08год. 00 хв. 04.12.2018 р. по Запорізькій області

Інформація про стан доріг загального користування державного значення станом на 08год. 00 хв. 04.12.2018 р. по Запорізькій області

     Станом на 8-му ранку, температура по області становить від (+2) до -2 ºС. Без опадів. На покритті автодоріг місцями ожеледиця, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд по усім дорогам загального користування державного значення у Запорізькій області забезпечено.

     Вночі, здебільшого  проводилися роботи з обробки автодоріг протиожиледними матеріалами. Для виконання робіт було задіяно 14 дорожніх робітників та 10 одиниць спецтехніки. Наразі, дорожні служби працюють в штатному режимі, виконуються планові роботи з зимового утримання.

     Для забезпечення безперебійного руху на автошляхах регіону в період погіршення погодних умов дорожні організації знаходяться у режимі цілодобового чергування.

     Зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути максимально обережними під час руху  та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху.

Прес-служба САД у Запорізькій області