Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан доріг загального користування державного значення станом на 08 год. 00 хв. 03.12.2018 р. по Запорізькій області

Інформація про стан доріг загального користування державного значення станом на 08 год. 00 хв. 03.12.2018 р. по Запорізькій області

     Температура по області -4- (-10)ºС. Без опадів. Покриття: місцями ожеледь, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд  по автодорогам області забезпечено.

     Станом на 8-му годину ранку, на дорогах загального користування, задля забезпечення безпечного та безперешкодного проїзду автошляхами області, працювали 4 філії ДП «Запорізький облавтодор». Для виконання робіт задіяно 23 дорожніх робітників та 16 одиниць спецтехніки. На даний час, заходи з забезпечення безпечного проїзду тривають.

     Для оперативного реагування на можливі ускладнення погодних умов дорожниками області продовжується цілодобове чергування інженерно-технічних працівників.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертаються до водіїв, з проханням - при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для розчищення й обробки ділянки.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути уважними та обережними, взаємоввічливими під час руху на автодорозі та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху.

Прес-служба САД у Запорізькій області