Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан доріг загального користування державного значення станом на 08 год. 00 хв. 01.12.2018 р. по Запорізькій області

Інформація про стан доріг загального користування державного значення станом на 08 год. 00 хв. 01.12.2018 р. по Запорізькій області

     Станом на 8-му ранку першого дня зими, проїзд по дорогам загального користування державного значення у Запорізькій області забезпечено. Температура по області становить від -2 - до -4 ºС. Місцями дощ, місцями ожеледь, покриття автодоріг оброблене протиожеледними матеріалами.

     Дорожні служби працюють в штатному режимі, виконуються планові роботи з зимового утримання. Вночі, проводилися роботи з обробки автодоріг протиожиледними матеріалами. Для виконання робіт було задіяно 98 дорожніх робітників та 80 одиниць спецтехніки.

     На даний час, заходи з забезпечення безпечного проїзду тривають.

     Для забезпечення безперебійного руху на автошляхах регіону в період погіршення погодних умов дорожні організації знаходяться у режимі цілодобового чергування.

     Дорожники області звертаються до водіїв, з проханням - при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для розчищення й обробки ділянки.

     Також, Служба автодоріг закликає водіїв бути обережними під час руху за складних погодних умов та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху, користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу, не перевищувати швидкість. Також варто відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть привести до створення аварійних ситуацій.

Прес-служба САД у Запорізькій області