Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан доріг станом на 16 год. 30 хв. 06.02.2018 р. по Запорізькій області

Інформація про стан доріг станом на 16 год. 30 хв. 06.02.2018 р. по Запорізькій області

     Температура по області 0- (+5) ºС. Невеликій сніг. Покриття автодоріг місцями мокре, оброблено  протиожеледними матеріалами. Проїзд по автодорогам загального користування державного значення Запорізької області забезпечено.

     Продовжує сніжить у Запорізькому районі. Також, невеликий сніг спостерігається у Кам’янко-Дніпровському, Новомиколаївському та Василівському районах. Решта районів області,  поки що, без опадів.
Спецтехніка філії «Запорізька дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Запорізький облавтодор» проводить роботи з розчищення та обробки дорожнього покриття. Наразі, для виконання робіт задіяно 13 дорожніх робітників та 11 одиниць спецтехніки.

     В період погіршення погодних умов, всі дорожні організації знаходяться у режимі цілодобового чергування для забезпечення безперебійного руху на автошляхах області.

     Шановні водії! Зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути максимально обережними під час руху  та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху, а також не заважати роботі снігоприбиральної техніки!

Прес-служба САД у Запорізькій області