Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан доріг державного значення станом на 18 год. 00 хв. 08.01.2019 р. по Запорізькій області. Фотозвіт

Інформація про стан доріг державного значення станом на 18 год. 00 хв. 08.01.2019 р. по Запорізькій області. Фотозвіт

     Станом на 18год. 00хв. проїзд усіма дорогами загального користування державного значення Запорізької області забезпечено. Температура по області 0- (-5) ºС. Покриття автодоріг засніжене, оброблене протиожеледними матеріалами.

     На дорогах загального користування державного значення для забезпечення безпечного та безперешкодного проїзду автошляхами області продовжують працювати майже всі філії  ДП «Запорізький облавтодор». Для виконання робіт задіяно 89 дорожніх робітників та 80 одиниць спецтехніки. В черговому режимі знаходилися 25 од. спецтехніки та 30 робітників.

     Крім того, для оперативного реагування на можливі ускладнення погодних умов продовжується цілодобове чергування інженерно-технічних працівників.

     Дорожники області звертаються до водіїв - при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для розчищення й обробки ділянки.

Прес-служба САД у Запорізькій області