Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан доріг державного значення станом на 08 год. 00 хв. 11.01.2019 р. по Запорізькій області

Інформація про стан доріг державного значення станом на 08 год. 00 хв. 11.01.2019 р. по Запорізькій області

     Температура по області +1- (+3) ºС. Місцями  мокрий сніг. Покриття автодоріг місцями засніжене,  оброблене протиожеледними матеріалами.

     Станом на ранок, на дорогах загального користування, задля забезпечення безпечного та безперешкодного проїзду автошляхами області, працюють філії ДП «Запорізький облавтодор». Для виконання робіт було задіяно 18 дорожніх робітників та 15 одиниць спецтехніки. В черговому режимі знаходяться 35 од. спецтехніки.   

     На даний час, заходи з забезпечення безпечного проїзду тривають.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що у зв’язку з проведенням комплексу заходів з очищення покриття від снігу та оброблення його протиожиледними матеріалами, з 10 год. 00 хв. 11.01.2019р., буде знято обмеження та відновлено рух транспортних засобів на автодорозі загального користування державного значення:

     - Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя ( через м. Кременчук) Пологівськии, Більмацький, Розівський райони км 604+223 – км 667+089.

     Зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути обережними під час руху за складних погодних умов та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху: користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу, не перевищувати швидкість. Також варто відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть привести до створення аварійних ситуацій. Крім того, Служба автодоріг рекомендує водіям під час сильного погіршення погодних умов по можливості утриматися від поїздок на далекі відстані, а в разі гострої необхідності – збиратися у дорогу відповідально.

     Обов’язково перевірте технічний стан авто, подбайте про встановлення на своїх автомобілях шин з зимовим малюнком протектору та запас палива. 

     Водіям великовагових транспортних засобів необхідно мати зимову гуму, упори противідкатні, ланцюги протиковзання.

    Дорожники області звертаються до водіїв, з проханням - при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для розчищення й обробки ділянки.

Прес-служба САД у Запорізькій області