Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про погодні умови та стан доріг загального користування державного значення станом на 08 год. 00 хв. 25.01.2019 р. по Запорізькій області

Інформація про погодні умови та стан доріг загального користування державного значення станом на 08 год. 00 хв. 25.01.2019 р. по Запорізькій області

     Температура повітря по області становить від +2 до -3 градусів за Цельсієм. Місцями невелика мряка. Покриття автодоріг мокре, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд усіма дорогами загального користування Запорізької області забезпечено.

     Вчора ввечері (24.01.2019) коливання температури повітря (від незначних плюсових до незначного мінуса) разом з наявністю опадів у вигляді дощу, призвели до виникнення ожеледиці на дорогах Запорізької області. Службою автомобільних доріг у Запорізькій області було оперативно прийняті заходи по організації та забезпеченню сталого транспортного сполучення автомобільними дорогами державного значення області та недопущення виникнення заторів та обмежень руху на цих автошляхах.

     Так, з самого початку негоди, дорожниками області була організована робота по ліквідації слизькості на покритті. У першу  чергу були проведені роботи на найнебезпечніших ділянках автодоріг (крутих спусках  і підйомах, на перехрестях, транспортних розв’язках та штучних спорудах, підходах до них) протиожеледними матеріалами. Крім того, зранку було проведено роботи зі спуску води з проїзної частини та з розчищення від снігу обочин автодоріг.

     Наразі, заходи з забезпечення безпечного проїзду продовжуються. Для безперебійного та безпечного проїзду автотранспорту працюють маже всі філії ДП «Запорізькій облавтодор». Проводяться роботи з розчистки та посипання протиожеледними матеріалами дорожнього покриття. Для виконання робіт задіяно 34 дорожніх робітника та 28 одиниць спецтехніки. 

     Служба автодоріг закликає водіїв бути обережними під час руху за складних погодних умов та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху: користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу, не перевищувати швидкість. Також варто відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть привести до створення аварійних ситуацій.

Прес-служба САД у Запорізькій області