Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » І в день, і в ночі тривають роботи на мосту через р. Суха Балка

І в день, і в ночі тривають роботи на мосту через р. Суха Балка

     Нагадаємо, роботи  на об’єкті капітального ремонту автомобільної дороги М -18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта на ділянці км 322+700 км 323+022 (мостовий перехід через р. Суха Балка) було розпочато 9 серпня 2018 р. В ході підготовчих робіт було проведено роботи з влаштування тимчасової об’їзної дороги та влаштовано тимчасове будівельне містечко. Наразі, тривають роботи з демонтажну існуючого мосту.

     Роботи проводяться у щоденному режимі та навіть у ночі, з застосуванням автономного освітлення. Так, станом на 11.09.2018р., на замовлення Служби автомобільних доріг підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» вже завершено роботи з розбирання залізобетонних  конструкцій правового старого мосту. На сьогодні, тривають роботи з розбирання прогонової  будови, проміжних опор та стоянів середнього мосту. Наприкінці цього тижня мостобудівниками планується розпочати роботи з забивання залізобетонних паль. 

     Так, згідно договору, термін завершення робіт – квітень 2019 р. Але, за умов стабільного фінансування та сприятливих погодних умов, підрядник планує завершити роботи до кінця поточного року.    

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що на період виконання будівельно-монтажних робіт з капітального ремонту існуючого мостового переходу через р. Суха Балка перекрито рух автотранспорту на  автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта на ділянці км 322+700-км 323+022. Організація руху автомобільного транспорту здійснюється по тимчасовому об’їзду.

     Для забезпечення безпеки руху в нічній час  підрядником за погодженням Служби автомобільних доріг на ділянці проведення ремонтно-будівельних робіт влаштовано сигнальне освітлення - прожектори та проблискові маячки.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області, просить вибачення за тимчасові незручності, пов’язані із ремонтними роботами та закликає усіх учасників дорожнього руху дотримуватись Правил дорожнього руху та швидкісного режиму, особливо в місцях проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД у Запорізькій області