Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Голова ОДА Костянтин Бриль перевірив хід виконання робіт з поточного середнього ремонту на автодорогах державного значення Запорізької області

Голова ОДА Костянтин Бриль перевірив хід виконання робіт з поточного середнього ремонту на автодорогах державного значення Запорізької області

     Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль разом з представниками Служби автомобільних доріг у Запорізькій області проінспектували всі ділянки автодоріг державного значення в Запорізькій області, де нині тривають роботи з поточного середнього ремонту,

     Нагадаємо, що на сьогодні проводяться роботи з поточного середнього ремонту на чотирьох великих об’єктах. Зокрема, на 3-х ділянках автодороги державного значення    Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь та на ділянці дороги Н-30 Василівка- Бердняськ.

     Так на автодорозі Н-08 «Запоріжжя-Маріуполь» роботи виконують 3 підрядні організації, а саме: на ділянці км 499+489 - км 535+789, м. Запоріжжя - смт. Комишуваха – с. Таврійське - підрядник ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ»; на ділянці км 548+108 - км 573+089, с.Преображенка - м.Оріхів – с.Новоданилівка - ТОВ «Автомагістраль-Південь»; на ділянці км 573+089 - 647+089, с. Кінські Роздори - смт. Більмак- с. Вершина - підрядник ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ». На автодорозі  Н-30 Василівка-Бердянськ, на ділянці км 55+082 - км 89+526, роботи виконує, також, підрядне підприємство  ТОВ «Автомагістраль-Південь».

     Оглянувши об’єкти виконання ремонтних робіт Костянтин Бриль відзначив, що на даний момент підрядні організації  «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ»  і «Автомагістраль-Південь», набрали хороший темп і спостерігається навіть перевиконання плану. Така оперативність виконання робіт цілком влаштовує владу регіону.

     Підводячи підсумки робочої поїздки, глава регіону зазначив, що Запорізька область знаходиться у трійці лідерів в Україні по використанню бюджетних коштів на ремонт доріг.

     - Кошти державного бюджету ми повністю використали під «нуль». На сьогодні всі виконавці працюють тільки за рахунок митного експерименту. Ми одержали підтвердження щодо отримання ще 250 мільйонів гривень, так звані «компенсаційні», які нам дадуть за перевиконання поточного плану, - підсумував голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Прес-служба САД у Запорізькій області