Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Другу добу поспіль дорожники Запорізької області борються із зимою негодою

Другу добу поспіль дорожники Запорізької області борються із зимою негодою

Станом на 20год. 00хв., температура по області -2- (-5) ºС. Сніг. Покриття автодоріг засніжене,  оброблене протиожеледними матеріалами.

Наразі, у зимовому утриманні автодоріг загального користування державного значення задіяно всі філії ДП «Запорізький облавтодор». Дорожники працюють в посиленому режимі. Проводиться здебільшого розчистка дорожнього покриття від снігу, а також обробка протиожеледними матеріалами. Для ліквідації зимової негоди наразі задіяно 98 од. спецтехніки та 121 дорожніх робітників. Роботи тривають і наразі. 

Нагадуємо, що у зв’язку зі складними погодними умовами та для уникнення заторів автотранспорту, Службою автомобільних доріг у Запорізькій області прийнято рішення про обмеження руху для великовагового, маршрутного транспортних засобів та легкових автомобілів на ділянках автодоріг загального користування державного значення, а саме:    

 - М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ,  км557+000 – км604+086 (від с.Азовське до межі  з Донецькою областю) та км475+500 – км557+000 (від смт. Приазовське до м. Бердянськ);

  - Н-30 Токмак – Бердянськ, км45 – км143 (від м. Токмак до с Азовське);

  - Т-08-19 Більмак - /М-14/, км0+000 – км51+015 (від смт Більмак до с.Осипенко);

  -Т-08-21 /Н-30/ - Приморськ, км0+000- км36+000, (від с.Панфілівка до м.Приморськ).

     Дорожники області звертаються до водіїв, з проханням - при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для розчищення й обробки ділянки.

     Крім того, Служба автодоріг рекомендує водіям під час сильного погіршення погодних умов по можливості утриматися від поїздок на далекі відстані.

Прес-служба САД у Запорізькій області