Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Дорожники області працюють і у вихідні дні

Дорожники області працюють і у вихідні дні

     Для прискорення виконання робіт з ліквідації ямкового ремонту, дорожники працюють без вихідних, максимально використовуючи при цьому, сприятливі погодні умови. Так, у період з 13.04 по 15.04.2018 р. на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, підрядними підприємствами на автодорогах загального користування державного значення було ліквідовано 3 233 кв. м ямковості.

     Роботи виконували: 12 бригад підрядного підприємства ДП «Запорізьккий облавтодор», 3 бригади ТОВ «Юк-Інвест» та 2 бригади ТОВ «Дорремтехнологія».

     Роботи з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах, державного значення виконувались із використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. Матеріали для виконання ремонтних робіт постачали два асфальтобетонних заводи: Василівський та Куйбишевський.

     Підрядні підприємства ТОВ «Юк-Інвест» та ТОВ «Дорремтехнологія» роботи з відновлення дорожнього покриття виконували  струменевим методом, за допомогою 5-ти струменевих машин.

      Роботи з ліквідації ямковості тривають та будуть продовжені і надалі при сприятливих погодних умовах.

     Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області