Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Дороги місцевого значення Запорізької області відтепер належать до сфери управління Запорізької обласної державної адміністрації

Дороги місцевого значення Запорізької області відтепер належать до сфери управління Запорізької обласної державної адміністрації

     З 1 січня 2018 року в рамках децентрацілізації та згідно з розпорядженням КМУ від 2 жовтня 2013 року № року №759-р відбулась передача автомобільних доріг загального користування місцевого значення із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України в управління місцевим органам влади.

     Ремонти та утримання таких шляхів будуть фінансуватись за рахунок коштів Дорожнього фонду, який запрацює на початку 2018 року. Розподіл коштів по областях буде пропорційний протяжності доріг, які знаходяться на балансі ОДА.

      На балансі Служби автомобільних доріг у Запорізькій області залишились лише автошляхи державного значення, загальною протяжністю 1628,2 км, з них: міжнародні – 392,8 км, національні – 407,4 км, регіональні – 78,3 км та територіальні – 749,7 км.

     В підпорядкування Запорізької обласної державної адміністрації, а саме Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації передано 541 автомобільну дорогу  загального користування  місцевого значення, загальною протяжністю 5357,8 км (обласні та районні).

     Просимо зазначити, що звернення щодо покращення стану обласних та районних автодоріг з 1 січня доцільно адресувати до Запорізької обласної державної адміністрації.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області надає оновлений перелік автомобільних доріг загального користування державного значення, що перебувають на балансі Служби автодоріг.

Прес-служба САД у Запорізькій області