Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв та подорожуючих! Погіршення погодних умов!

До уваги водіїв та подорожуючих! Погіршення погодних умов!

          До кінця доби 3 грудня, вночі  та вранці 4 грудня в Україні, крім крайнього заходу, в тому числі і в Запорізькій області - туман, видимість 200-500 м, місцями ожеледь. На Лівобережжі складні відкладення ожеледі та паморозі. На дорогах країни подекуди ожеледиця.

     Оперативна інформація про стан доріг загального користування станом на 16 год. 00 хв. 03.12.2018 р. по Запорізькій області

    Станом на 16год.00хв., температура по Запорізькій області (+2)-3оС. Без опадів. На покритті автодоріг місцями ожеледиця, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд по автодорогах державного значення області забезпечено.

     Дорожні служби працюють в штатному режимі, виконуються планові роботи з зимового утримання. Вдень, здебільшого проводилися роботи з обробки автодоріг протиожиледними матеріалами. Для виконання робіт було задіяно 21 дорожній робітник та 15 одиниць спецтехніки.  

     На даний час, заходи з забезпечення безпечного проїзду на дорогах держваного значення тривають.

     Для забезпечення безперебійного руху на автошляхах регіону в період погіршення погодних умов дорожні організації знаходяться у режимі цілодобового чергування.

    Зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути максимально обережними під час руху  та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху.

Прес-служба САД у Запорізькій області