Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв! Оперативна інформація про несприятливі погодні умови, які очікуються на території Запорізької області

До уваги водіїв! Оперативна інформація про несприятливі погодні умови, які очікуються на території Запорізької області

     За повідомленням Запорізького обласного гідрометеоцентру, у зв’язку з виходом на територію Запорізької області активного південного циклону, у регіоні найближчими днями очікується ускладнення погодних умов.

     30.11.2018р., в м. Запоріжжя та на території Запорізької області очікується північний вітер 15-20 м/с, місцями пориви до 25 м/с, вдень на дорогах місцями ожеледиця.

     01.12.2018р., по всій території Запорізької області очікується ускладнення погодних умов: сильні  опади, переважно у вигляді снігу, місцями хуртовини, налипання мокрого снігу, ожеледь, ожеледиця.  Місцями  пориви східного вітру до 15-20 м/с.  Можливі порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.  

     Так, з метою своєчасного реагування на можливе виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення області та з метою оперативного вжиття заходів в Службі автомобільних доріг у Запорізькій області та ДП «Запорізький облавтодор» на дні несприятливих погодних умов буде організовано цілодобове чергування диспетчерської служби, водіїв та механізаторів, а також відповідальних співробітників з інженерного і керівного складу.

     Дорожники області звертаються до водіїв, з проханням - при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для розчищення й обробки ділянки.

     Також, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути обережними під час руху за складних погодних умов та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху: користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу, не перевищувати швидкість. Також варто відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть привести до створення аварійних ситуацій. Крім того, Служба автодоріг рекомендує водіям під час сильного погіршення погодних умов по можливості утриматися від поїздок на далекі відстані.

     Будьте уважні та обережні!!!

Прес-служба САД у Запорізькій області