Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Безпека на дорозі: у Запорізькій області триває тиждень безпеки дорожнього руху

Безпека на дорозі: у Запорізькій області триває тиждень безпеки дорожнього руху

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення Тижня з безпеки дорожнього руху в період з 21 по 27 травня  2018 року на автомобільних дорогах загального користування державного значення у Запорізькій області

     Служба автодоріг у Запорізькій області  є балансоутримувачем автомобільних доріг загального користування державного значення і несе відповідальність за їх експлуатаційний стан та безпеку дорожнього руху.

     У рамках десятиліття дій з БДР 2011 – 2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010 року, з метою забезпечення виконання даної програми, Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Міністерства інфраструктури виступило ініціатором проведення в Україні щорічного Тижня з безпеки дорожнього руху. В цьому році захід проводиться в період 21-27 травня.

     У вказаний період Службою заплановано ряд заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху в місцях розташування шкільних закладів, на маршрутах пересування шкільних автобусів, пішохідного руху школярів, на ділянках автодоріг з підвищеною небезпекою тощо.

     Також буде проведена позапланова інвентаризація технічних засобів регулювання дорожнього руху на об’єктах дорожньої інфраструктури. В разі виявлення фактів відсутності дорожніх знаків, їх недостатньої видимості, пошкоджень конструкцій, втрати естетичного вигляду і т.д.. будуть вжиті заходи по ліквідації таких недоліків.

     Підсумовуючи вищевикладене Служба автодоріг звертається до всіх учасників дорожнього руху долучитись до проведення Тижня з безпеки ДР, у вказаний період і не тільки суворо дотримуватись вимог ПДР, бути толерантними один до одного, не допускати випадків неповаги до пішоходів, тим більше до дітей.

     Сподіваємось на розуміння та плідну співпрацю.

     Бажаємо всім учасникам дорожнього руху безаварійних, безпечних та комфортних поїздок і пересувань.

     Про результати проведення вищезазначених заходів буде повідомлено додатково.

Прес-служба САД у Запорізькій області