Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Автомобільна дорога Дніпро - Запоріжжя: наближаємося до завершення робіт

Автомобільна дорога Дніпро - Запоріжжя: наближаємося до завершення робіт

     Станом на 10-е травня 2018 р., вже повністю завершено роботи з фрезерування існуючого покриття та з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону. Наразі, тривають роботи з влаштування верхнього шару покриття із щебенево–мастикового асфальтобетону (ЩМА–20) товщиною 5см, по правому проїзду.  До повного завершення робіт з влаштування ЩМА, залишилось 2,3 км. 

     Після завершення вищезазначених робіт, підрядником будуть проведено роботи з влаштування з’їздів, зупиночних та посадових майданчиків, віднесених лівих поворотів, нанесення горизонтальної розмітки та встановлення нових дорожніх знаків на ділянці км 458 – км 474.

     Так, загалом по лівому проїзду було відновлено дорожнє покриття протяжністю 14,36 км.  По правому, передбачено відновити – 15,51 км.

     Нагадуємо, що на час виконання робіт, на ділянці автодороги Н-08 Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) - Маріуполь, км459+850 – км467+850, де проводяться ремонтні роботи, діє обмеження руху по окремих смугах. Організовано потік транспорту по смузі зустрічного руху, знижено швидкісний режим. Усі зміни у дорожньому русі на ділянках проведення робіт позначено відповідними технічними засобами організації безпеки дорожнього руху. Про відновлення руху автотранспорту буде повідомлено додатково. 

     Служба автомобільних доріг, просить вибачення за тимчасові незручності, пов’язані із ремонтними роботами та закликає усіх учасників дорожнього руху дотримуватись правил та швидкісного режиму, особливо в місцях де працює дорожня техніка.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області